niedziela, 20 marca 2016

Kolejne pisanki

Witam,  bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa pozostawione w komentarzach pod poprzednim postem. Będąc w tematyce wielkanocnej oto kolejne pisanki z motywami kwiatów kanzashi. W tym roku wstążki całkowicie mną zawładnęły a efekty tego faktu na zdjęciach.                          


Dziękuję za odwiedziny a szczególnie za miłe słowo pozostawione w komentarzu, życzę Wam udanego przed świątecznego tygodnia. Pozdrawiam Ania

8 komentarzy:

 1. Aniu Twoje jajeczka są prześliczne.Kolory cudnie dobrałaś ,a kwiatuszki są tak urzekające , że nie da się wybrać jednego -chce się mieć wszystkie.Pozdrawiam i wypatruję kolejnych prac.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu Twoje jajeczka są prześliczne.Kolory cudnie dobrałaś ,a kwiatuszki są tak urzekające , że nie da się wybrać jednego -chce się mieć wszystkie.Pozdrawiam i wypatruję kolejnych prac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dziwię się ,że zawładnęły Tobą wstążeczki, prześliczne jajeczka narobiłaś,bardzo mi się podobają,chciała bym się nauczyć robić te kwiatki.Cudowne.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie wyjdę z podziwu co do twojej perfekcji wykonania - cud, miód, malina. Jak dla mnie - ten subtelny komplet z ostatniego zdjęcia! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne są jajeczka.Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy ,która wlozylas.Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne sa wszystkie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne delikatne pisanki :)))
  Pozdrawiam słonecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne! Podziwiam wykonanie i ogrom włożonej pracy! Wesołego Alleluja!

  OdpowiedzUsuń